Opis stanowiska pracy

Good Looking Studio - lider ręcznie malowanych reklam outdoorowych, murali artystycznych i grafik ściennych. Potrafimy namalować wszystko i w każdym rozmiarze, na różnych podłożach, na dużych wysokościach i w każdych warunkach. Pracujemy dla największych, najbardziej prestiżowych marek. Mamy zaplecze, wiedzę i umiejętności, by realizować nawet najbardziej złożone projekty. Uwaga, rośniemy i zaczynamy podbijać Europę. Brzmi dobrze? Czytaj dalej!

1. Chcesz pracować z artystami, pasjonatami i wizjonerami?

2. Interesujesz się branżą reklamową i mediami?

3. Cenisz ręcznie malowane reklamy i chciałbyś zostać ich ambasadorem?

Jeśli na trzy powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, aplikuj na stanowisko:

Key Account Manager

TYM BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ SIĘ NA CO DZIEŃ:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku B2B
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Umawianie i uczestnictwo w spotkaniach z klientami, prezentacjach
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Opracowywanie dokumentacji przetargowych
  • Praca w programie CRM
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym, działem kreacji i działem zarządzania projektami
  • poszukiwanie nowych sposobów na zwiększenie sprzedaży

TWOJE DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w Domu Mediowym lub dużej agencji reklamowej (warunek konieczny)
  • Znajomość branży reklamowej, szczególnie OOH
  • Praktyczna znajomość Excel’a i Power Point’a
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów

PREDYSPOZYCJE I OSOBOWOŚĆ

  • Zorientowanie na wyniki
  • Zmysł estetyczny
  • Wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne – zmierzysz się z twardymi przeciwnikami i nie dasz się wyprowadzić z równowagi
  • Samodzielność i odpowiedzialność – nie lubimy stać nikomu nad głową i pilnować każdego kroku, wykonujesz swoje zadania i bierzesz odpowiedzialność za swoje decyzje
  • Kreatywność, inicjatywa w działaniu – rozwiązania problemów nie spadają z nieba, szukasz ich, wymyślasz je i wdrażasz
  • Cierpliwość, uśmiech i pozytywne nastawienie do ludzi, pasja i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość
  • Umiejętność słuchania i korzystania z doświadczenia innych, gotowość do nauki, zmian i rozwoju - chętnie pomożemy Ci w trudnych chwilach, szczególnie na początku, nie szczędzimy pochwał za sukcesy i dobrze wykonywaną pracę; zapewniamy konstruktywną krytykę, jeśli zdarzą się potknięcia

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość j. angielskiego i / lub j. niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B

OD NAS DLA CIEBIE:

  • Bardzo ciekawa i jedyna w swoim rodzaju praca w największej w Europie firmie zajmującej się malowaniem reklam outdoorowych
  • Praca w zgranym, kreatywnym zespole, miła atmosfera pracy na co dzień
  • Szczerość, szacunek i wsparcie na co dzień
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży

Wyślij do nas swoje CV i list motywacyjny w tytule  wpisz „Key Account Manager”.

Prezentacja firmy

Good Looking Studio - lider ręcznie malowanych reklam outdoorowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa