Opis stanowiska pracy

Dla zagranicznej firmy, zajmującej się produkcją oraz dostarczaniem komponentów do produkcji pieczywa i wyrobów cukierniczych, w związku z inwestycją na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager. Siedziba firmy mieści się w Warszawie.

Key Account Manager

Nr referencyjny
PIE/06/2014

Lokalizacja
Warszawa

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie stałych relacji z Klientami
- Przygotowywanie ofert handlowych, realizowanie planów sprzedażowych oraz spotkania z Klientami
- Monitorowanie rynku i działań konkurencji
- Dbanie o dobry wizerunek firmy
- Reprezentowanie firmy na targach branżowych
- Zakres obowiązków obejmuje obszar całej Polski

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie związane z wynikami sprzedaży
- Samodzielne stanowisko oraz realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
- Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Wymagania

- Minimum 5-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży
- Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży półproduktów i komponentów do produkcji pieczywa,
- Znajomość rynku komponentów do produkcji wyrobów cukierniczych będzie dodatkowym atutem
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu technologii żywienia
- Doskonałe zdolności interpersonalne oraz analityczne
- Znajomość pakietu Ms Office, zwłaszcza obsługa programu Microsoft Excel
- Prawo jazdy kat. B

Agencja Adore HR o numerze 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi