Key Account Manager

CPL Jobs Sp. z o.o.

pomorskie, pomorskie

Lokalizacja: pomorskie

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER

LOKALIZACJA: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Główne obowiązki:

  • Mapowanie potrzeb klientów, śledzenie tendencji na rynkach zagranicznych, zarządzanie rozwojem sprzedaży,
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami,
  • Negocjacje i przygotowywanie ofert współpracy, prezentacji produktowych,
  • Planowanie działań sprzedażowych bazując na trendach rynkowych.

WYMAGANIA:

  • Min. 2 lata doświadczenia sprzedażowego w branży FMCG,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • Samodzielność, zdecydowanie i dążenie do celów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację projektów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Biegła znajomość j. angielskiego.

KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę – podstawa plus atrakcyjne prowizje,
  • Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • Dodatkowe benefity: karta multisport, opieka medyczna, szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.