Regionalny Doradca Handlowy

Mikomax Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Od: Mikomax Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Łódź

Mikomax Smart Office to ekspert w tworzeniu nowoczesnych biur łączący fachową wiedzę o produkcji mebli z autorską koncepcją jej zastosowania we współczesnym miejscu pracy.

W związku z rozwojem firmy i marki poszukujemy osoby na stanowisko

KEY ACCOUNT MANAGER

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa kluczowych klientów,
  • Doradzanie klientom, prezentacja oferty sprzedażowej,
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Współtworzenie strategii rozwoju firmy,
  • Poszukiwanie odbiorców we wszystkich segmentach rynku na obszarze swojego działania,
  • Negocjowanie warunków współpracy w zakresie stałych dostaw i zakupów jednorazowych,
  • Sprawdzanie wiarygodności finansowej pozyskiwanych Partnerów Handlowych,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań dot, kanałów dystrybucji oferowanych produktów,
  • Sprawowanie nadzoru, opieki, doradztwa nad organizacją sieci sprzedaży i dystrybucji,
  • Uczestniczenie w wystawach i targach branżowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w branży meblowej,
  • Nastawienie na wynik,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność i terminowość,
  • Duża samodzielność w działaniu oraz proaktywna postawa w życiu i w pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenie sobie z problemami na pozór nierozwiązywalnymi,
  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 25 letnim międzynarodowym doświadczeniem,
  • Pracę w innowacyjnej firmie oraz z wyjątkowymi rozwiązaniami ,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i wsparcie klientów w realizacji projektów,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników,
  • Samodzielność w realizacji zadań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,
  • Nawiązywanie nowych kontaktów w branży.

Wymagane dokumenty (tylko w formie elektronicznej): CV

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI NA WYBRANE OFERTY

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn, 29,08,97, Dz,U, nr 133, poz, 883"