Salesianer Miettex Sp. z o.o.
Salesianer Miettex to międzynarodowa grupa kapitałowa działającą w branży pralniczej i usług wynajmu tekstyliów. Zatrudniając 2200 pracowników jesteśmy liderem rynkowym w regionie CEE/SEE.

Kontynuując ekspansję naszych rozwiązań w dziedzinie bielizny hotelowej i odzieży roboczej w Polsce, poszukujemy do naszego oddziału osoby na stanowisko:

Key Account Manager

Województwa:

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B
  • inicjatywy w kontakcie z klientami, proaktywnej postawy oraz przedsiębiorczości
  • umiejętności negocjacyjnych oraz analitycznych
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • czynnego prawa jazdy kat. B oraz gotowości do pracy w terenie

Zakres obowiązków na stanowisku Key Account Manager:

  • przygotowywanie ofert oraz umów handlowych z sektora ubrań roboczych oraz mat
  • umacnianie naszej pozycji rynkowej poprzez wspieranie dotychczasowych klientów oraz zdobywanie nowych
  • bieżące raportowanie postępów i wyników prac; realizacja planów sprzedaży

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju kariery w strukturach austriackiego przedsiębiorstwa o rodzinnych korzeniach
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • premię uzależnioną od wyników