Key Account Manager

ITPunkt Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ITPunkt - dostawca nowoczesnych usług informatycznych, pierwszy w Polsce Dell EMC Titanium Partner do swojego biura w Krakowie poszukuje osób na stanowisko:

Opis Stanowiska:

  • Realizacja celów sprzedażowych związanych z rozwiązaniami klasy Enterprise (wirtualizacja systemów, rozwiązania Microsoft, sieci SAN/LAN, systemy backupowe, infrastruktura konwergentna itp.)
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów, doradztwo oraz nadzór nad realizacją projektów handlowych
  • Budowanie długofalowych relacji i strategii rozwoju współpracy z Klientami
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjacje warunków handlowych
  • Analiza potrzeb i doradztwo w zakresie rozwiązań IT
  • Prowadzenie prezentacji handlowych
  • Współpraca z zespołem inżynierów oraz zewnętrznymi partnerami
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży IT
  • Umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i utrzymywania relacji
  • Znajomość procesu sprzedaży oraz negocjacji w branży IT
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Motywacja i orientacja na realizację założonych zadań
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność
  • Chęć ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Zainteresowanie branżą IT i nowościami technologicznymi
  • Znajomość produktów Dell EMC lub pokrewnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie inżynierskie w prowadzonych projektach
  • Udział w szkoleniach branżowych
  • Pakiet medyczny i sportowy

Poszukujemy zarówno samodzielnych handlowców z doświadczeniem w branży IT jak i osoby na początku swojej kariery zawodowej.

Prezentacja firmy

ITPunkt Sp. z o.o. jest dostawcą nowoczesnych usług informatycznych oraz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce