Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta, firmy z branży transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

key account manager

Nr ref.: 35864
Praca stała
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów wynajmu długoterminowego
  • utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami
  • umawianie i odbywanie spotkań z potencjalnymi Klientami
  • przygotowywanie umów handlowych i negocjowanie kontraktów
  • przygotowywanie  raportów sprzedaży
  • analiza rynku sprzedaży i wynajmu samochodów ciężarowych z obszaru województwa
  • systematyczna praca w systemie CRM/Oracle, w szczególności prowadzenie kalendarza, wprowadzanie i uzupełnianie baz danych Klientów oraz wprowadzanie potencjalnych nowych transakcji

Oczekiwania:

  •  min. 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku handlowym w branży automotive
  • oczekiwane doświadczenie w branży samochodów ciężarowych, dostawczych lub firm
  • podstawowa wiedza z zakresu pojazdów ciężarowych i dostawczych
  • podstawowa wiedza z zakresu finansów i ekonomii
  • zabudowujących pojazdy ciężarowe i dostawcze
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji
  • dobra organizacja pracy
  • pracowitość, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C)

Oferta:
  • praca w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • motywujący system premiowy
  • podstawowe narzędzia pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)