Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Key Account Manager

Wymagania

Zakres obowiązków:

- Budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami,

- Pozyskiwanie nowych Klientów na usługi Agencji Reklamowej,

- Prowadzenie spotkań i prezentacji,

- Reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami w Małopolsce i śląskim.

Wymagania:

- 2 letnie doświadczenie sprzedażowe,

- Mile widziana wiedza z zakresu produktów i usług Agencji Reklamowej,

- Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami,

- Dobra organizacja pracy własnej,

- Samodzielność i zaangażowanie,

- Orientacja na cele i osiągane wyniki.

Nasz Klient Oferuje:

- Niezbędne narzędzia pracy

- Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z dwóch części: podstawy i prowizji

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Posiadamy certyfikat KRAZ nr 6372

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management