Key Account Manager

GD Profesja s.c.

Kraków, małopolskie

Od: GD Profesja s.c.
Miejsce pracy: Kraków

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma proponująca autorskie szkolenia z zakresu IT, zarządzania organizacją, zarządzania projektami, analizy procesów biznesowych a także z obszaru prawa, finansów, kadr.

Zakres Obowiązków
• sprzedaż usług konsultingowych i edukacyjnych,
• pozyskiwanie nowych klientów i obszarów współpracy,
• współpraca ze stałymi klientami - budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji,
• współtworzenie rozwiązań biznesowych dla klientów firmy,
• monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji,
• raportowanie działań handlowych zgodnie ze standardami firmy,

• wyższe wykształcenie (lub w trakcie studiów).
• min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B,
• łatwość nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych,
• nastawienie na rezultat i osiąganie celów,
• bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
• samodzielność, kreatywność,
• mile widziane: doświadczenie związane z branżą edukacyjną (szkolenia, konsulting), znajomość branży i technologii IT, znajomość języka angielskiego,

Oferujemy
• praca związana z dziedziną najnowszych technologii i konsultingiem organizacyjnym,
• możliwość rozwoju,
• pakiet opieki medycznej i Multisport