Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- opiekę nad obecnymi Klientami firmy,
- pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z nowymi Klientami,
- aktywną sprzedaż rozwiązań oferowanych przez Uniapol w zakresie pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałej,
- realizowanie wyznaczonych zadań: cold calling, spotkania handlowe,
- przygotowywanie ofert współpracy,
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,
- raportowanie osiąganych wyników i realizowanych działań.

Oferujemy:

- stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
- miłą atmosferę pracy,
- atrakcyjne warunki współpracy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- znajomość pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B,
- zdolności interpersonalne,
- komunikatywność,
- otwartość na nowe wyzwania.

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management