Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Manager ze znajomością jęz. niemieckiego.

Zadania:

• Realizacja kwartalnych i rocznych planów sprzedażowych

• Udział w tworzeniu planów i strategii sprzedażowych przy współpracy z zagranicznym partnerem firmy

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

• Utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami

• Obsługa klientów zagranicznych

• Prowadzenie pełnego procesu sprzedażowego – od prezentacji usługi do sprzedaży oraz opieki posprzedażnej

• Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy sprzedażowej w roli Account Managera w branży internetowej lub rekrutacyjnej (lub doświadczenie zbliżone), poparte wynikami.

• 5-letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży

• Umiejętność pracy z klientami, w szczególności analizy potrzeb i dopasowania rozwiązań, a także konstrukcji ofert.

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie..

• Umiejętność pracy zespołowej.

• Umiejętność prezentacji i wystąpień publicznych.

• Predyspozycje osobiste (łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne, zapał do pracy, inicjatywa, samodzielność, kreatywność, orientacja na wynik)

• Umiejętność raportowania

Prezentacja firmy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading businesses i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management