Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska firma o ugruntowanej pozycji w branży IT w związku z dynamiczną rozbudową struktury sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko: Key/Account Manager do BU Integracja Systemowa.

Opis stanowiska pracy:
• pozyskiwanie nowych obszarów rynku i nawiązywanie kontaktów handlowych,
• bezpośrednia odpowiedzialność za wynik sprzedażowy,
• umacnianie i rozwijanie istniejącego portfela klientów,
• przygotowywanie i prowadzenie prezentacji na potrzeby klientów,
• Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży,
• przygotowywanie ofert sprzedaży, udział w przetargach,
• kontakt z dostawcami, producentami, partnerami biznesowymi,
• monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Wymagania

• mile widziana znajomość branży teletechnicznej/teleinformatycznej
• mile widziana znajomość języka angielskiego,
• silne zorientowanie na realizację planów sprzedaży,
• wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
• umiejętności pracy w zespole,
• umiejętności planowania,
• zdolności organizacyjne,
• kreatywność i zorientowanie na osiąganie celów,
• prawo jazdy kat. B. i gotowość do częstych podróży służbowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż