Opis stanowiska pracy

Wiodący producent wyrobów garmażeryjnych w związku z rozwojem firmy
poszukuje osoby do Działu Handlowego

Kluczowe zadania na stanowisku pracy:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji
• Prowadzenie aktywnej sprzedaży oraz obsługa obecnych kluczowych klientów
• Realizowanie planów sprzedażowych
• Przygotowywanie i prezentacja ofert
• Współpraca z działami produkcji i technologii
• Dokumentowanie rynku oraz działań konkurencji
• Ścisła współpraca z kierownictwem

Wymagania

• Doświadczenie w branży – mile widziane
• Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
• Wysoka kultura osobista
• Preferowane wykształcenie wyższe
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Duża samodzielność oraz sumienność w realizacji powierzonych obowiązków
• Umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku projektów jednocześnie

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na stałę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie