Opis stanowiska pracy

Brainstorm Group Sp zo.o. to lider na polskim rynku usług doradczych i szkoleniowych. Firma istnieje od 16 lat i zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań rozwojowych dla biznesu. Brainstorm Group Sp zo.o. należy do grupy kapitałowej w której skład wchodzą także firmy Filters International Sp zo.o. oraz Izar Sp zo.o.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Key Account Manager (miejsce pracy Dąbrowa Górnicza)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami firmy
  • rozwijanie dotychczasowych Klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • badanie potrzeb Klienta
  • przygotowanie ofert handlowych
  • przygotowanie ofert przetargowych
  • negocjowanie warunków handlowych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie się kontaktowała głównie z szefami pionów, właścicielami firmy, zarządami i działem HR.

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej trzy letniego doświadczenia w sprzedaży usług
  • dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych
  • entuzjazmu i zaangażowania w pracę
  • wysokiej orientacji na cel
  • chęci ciągłego rozwoju
  • umiejętności posługiwania się MS Word i MS Power Point
  • posiadania prawo jazdy kategorii B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Dodatkowo atutem będzie:

  • znajomość języka obcego
  • doświadczenie w branży szkoleniowej lub doradczej

W ramach zatrudnienia zapewniamy:

  • dużą ilość wyzwań i okazji do rozwoju
  • duże zróżnicowanie aktywności
  • pracę w zespole pasjonatów
  • narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • uczestnictwo w ciekawych projektach rozwojowych i wydarzeniach biznesowych

Prezentacja firmy

Brainstorm Group Sp z o.o. to lider na polskim rynku usług szkoleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management