Opis stanowiska pracy

ERS to firma doradztwa personalnego należąca do Grupy MyNetwork Polska. Wykorzystując wiedzę z zakresu HR oraz nowych technologii, wspieramy działy personalne największych krajowych korporacji i organizacji. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Wsparcie Klientów w obszarze dostarczania rozwiązań HR, głównie usług rekrutacyjnych;
  • Obsługa Klientów z różnych sektorów;
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań;
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych;
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami;
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość branży rekrutacyjnej;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu;
  • Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów;
  • Mile widziana znajomość prawa pracy oraz ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko;
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego;
  • Prywatną opiekę medyczną, bilety do kina, szkolenia;
  • Doskonałą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management