Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy będącej integratorem i dostawcą rozwiązań mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera. Siedziba firmy mieści się w Krakowie.

Zadania:
• Skuteczna sprzedaż produktów firmy ( aplikacje IT i mobilne);
• Aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi klientami;
• Przygotowywanie i składanie ofert handlowych wsparcie działań marketingowych w powierzonym zakresie.

Klient oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• dostęp do najnowszych technologii;
• pakiet medyczny.

Wymagania

• Orientacja na wynik;
• Skuteczność w aktywnym pozyskiwaniu klientów;
• Doświadczenie w sprzedaży do klienta korporacyjnego;
• Znajomość technologii IT w zakresie prowadzenia rozmów handlowych;
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Znajomość technik negocjacyjnych;
• Otwartość na nowe wyzwania, zaangażowanie.

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż