Opis stanowiska pracy

3DKreator sp. z o.o. to polska firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży nowoczesnych drukarek 3D, znajdujących zastosowanie m.in. w: budownictwie, projektowaniu, przemyśle, medycynie, sztuce, muzealnictwie, meblarstwie, prototypowaniu i edukacji.

Branża druku 3D daje niesamowite możliwości rozwoju zawodowego, tym samym nasza firma zapewnia szanse realnego wpływu na rozwój i kształtowanie rynku drukarek 3D.

Key Account Manager będzie odpowiedzialny za:

-prowadzenie rozmów biznesowych z potencjalnymi Klientami
-pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie efektywnej współpracy z obecnymi i nowymi Klientami
-przygotowywanie ofert handlowych na bazie rozmów i spotkań z Klientami
-aktywny udział w prowadzeniu procesu sprzedaży
-reprezentowanie firmy na targach i eventach w kraju i za granicą

Szukamy osoby:

-z minimum 2-letnim doświadczeniem w kontaktach z Klientami Biznesowymi
-znającej techniki sprzedaży i negocjacji
-skupionej i zaangażowanej na wykonywaniu powierzonych zadań
-zdyscyplinowanej i ambitnej
-gotowej do zdobywania rynku druku 3D w ramach firmy

Oferujemy:

-motywujący system finansowy (podstawa + premie)
-odpowiednie narzędzia do wykonywania zadań
-wdrożenie konieczne do podjęcia współpracy w tym szkolenie wprowadzające z druku 3D i drukarki 3D
-cykliczny pakiet szkoleń z druku3D i drukarki 3D
-możliwość zyskania unikatowej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologi- druk 3D
-szansę zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów w zespole doświadczonych ekspertów z druku 3D,
-realny wpływ na rozwój i kształtowanie rynku
-współpracę w firmie będącej liderem w swojej branży
-uczestnictwo w wyjazdach krajowych i zagranicznych
-możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
-dogodną lokalizację, biuro mieści się w budynku „Mała Toskania” w okolicach kładki Ojca Bernatka

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

3DKreator sp. z o.o. to powstała w 2014 r. polska firma, która za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi