Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się Agencja Interaktywna Art Sem, posiadająca status Google Partner, poszukuje ambitnej osoby na stanowisko:

Kluczowe obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • prowadzenie rozmów i prezentacji sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert
  • negocjacje handlowe

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa agencyjna)
  • niezbędna narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • po okresie próbnym pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach Firmy
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży reklamy internetowej (praca w Agencji Interaktywnej)
  • wysokie umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne
  • łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • umiejętność analizy potrzeb Klienta
  • samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego
  • wiedza na temat rynku reklamy internetowej
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Agencja Artsem powstała z połączenia pasji oraz doświadczenia. <br/> <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta