Key Account Manager z j. niemieckim

Polski Hr Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Z uwagi na rozwój wewnętrznych struktur handlowych Grupy Kapitałowej poszukujemy doświadczonego handlowca na stanowisko:

Key Account Manager

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż rozwiązań HR na rynkach zagranicznych oraz rozwój obecnego portfela Klientów
  • Tworzenie długofalowych i pozytywnych relacji biznesowych z Klientami
  • Prowadzenie spotkań handlowych – prezentacja rozwiązań, negocjowanie warunków współpracy, finalizowanie sprzedaży
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych (doświadczenie w sprzedaży usług HR będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (w mowie i piśmie) – warunek konieczny
  • Znajomość rynku niemieckiego
  • Gotowości do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami oraz umiejętność badania potrzeb Klienta
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność planowania czasu pracy oraz pracy w zespole
  • Elastyczność oraz samomotywacja
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferowanie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz przejrzysty system premiowy
  • Narzędzia pracy oraz pakiet socjalny
  • Pracę w dynamicznie działającej na rynku firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz pracę pełną wyzwań.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

"Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, 40-084, ul. Opolska 22. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów o partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów."

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management