Key Account Manager ( z biegłym językiem angielskim)

ERS|Defines positive change

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla Klienta, firmy międzynarodowej w branży tłumaczeń technicznych, istniejącą ponad 20 lat, świadczącą usługi tłumaczeniowe dla największych firm, organizacji oraz biur tłumaczeń z całego świata.

Poszukujemy osobę, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie współpracy z aktualnymi oraz prezentowanie oferty na konferencjach branżowych na terenie Europy.

Wymagania

Wymagania Klienta:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1/C2);
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B na rynku międzynarodowym (prowadzonej w języku angielskim);
  • Znajomość i rozumienie procesów biznesowych w firmach i korporacjach;
  • Zorientowanie na osiąganie dobrych wyników w sprzedaży;
  • Łatwość nawiązywania kontaktu i otwartość w relacjach z innymi ludźmi;
  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy;
  • Odpowiedzialność;
  • Inicjatywa w działaniu.

Umiejętności pożądane:

  • Znajomość innego języka obcego - niemieckiego, francuskiego;
  • Szeroka sieć kontaktów profesjonalnych na LinkedIn;

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w południowej części Krakowa;
  • pakiet zdrowotny (fundusz zdrowia, karta multisport);
  • możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę, jak również udział w targach i konferencjach branżowych;
  • możliwość udziału w kursach językowych;
  • forma zatrudnienia to umowa o pracę na pełny etat;
  • obowiązuje również system premiowy (w zamian za wyniki).

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management