Key Account Manager w nowoczesnej agencji online marketing / PR

Malibra

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna agencja online marketingu zintegrowanego, należąca do konsorcjum GRUPA 365NET - realizującego kampanie dla dużych marek zatrudni na stanowisko:

Key Account Manager

Numer referencyjny: KAM

Opis stanowiska:

  • Aktywne zarządzanie życiem agencji reklamowej, w tym kooredynacja pracy pracowników, rekrutacje, szkolenia, integrowanie zespołu, stawianie i rozliczanie bieżących celów. Raportowanie do Zarządu.

  • Koordynacja pracy New Business Managerów i zarządzanie działaniami new business - pozyskiwanie nowych klientów dla obsługi full service w zakresie online marketingu i e-PR oraz zintegrowanych kampaniii reklamowych.
  • Koordynacja pracy Specjalistów, weryfikacja prac zespołu w zakresie kreacji i przygotowywanie bieżacych projektów. Weryfikacja stawianych przez zespołem zadań za pomocą nowoczesnych narzędzi do zarządzania. Rozbudowa i integracja zespołu.

  • Wsparcie rozwoju agencji. Poszukiwanie oraz składanie ofert przetargowych, prowadzenie negocjacji handlowych, realizacja założonych planów sprzedażowych.

  • Key Account Relationship Management. Utrzymanie relacji z aktualnymi klientami / obsługa klientów i nadzór nad realizacją zamówień oraz agencyjną obsługą kampanii reklamowych w  Internecie.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie oraz dodatkowo motywujące premie.

  • Udział w nowoczesnych projektach marketingowych dla największych w Polsce marek, a przy tym dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań branżowych oraz profesjonalną atmosferę pracy.

  • Samodzielne stanowisko pracy z dużymi możliwościami rozwoju.

Wymagania

Poszukujemy dynamicznego managera, który pracując w oparciu o portfolio realizacji dla znanych marek i nowoczesne narzędzia naszej GRUPY przy wykorzystaniu inicjatywy osiągnie satysfakcjonujące wyniki w zakresie koorydnacji pracy zespołu zmierzającej do realizacji krótko i długoterminowych celów dla agencji ustalonych z Zarządem.

Poszukujemy osoby, która weźmie pod swoje skrzydła obecny zespół i rozbuduje go o nowe osoby biorąc odpowiedzialność za jakość i terminowość świadczonych usług oraz rozwój firmy przez skuteczne zarządzanie teamem sprzedażowym.

Poszukujemy osoby, która wyróżni się umiejętnością budowy pozytywnych relacji i profesjonalizmem w obsłudze klientów typu Key Account.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach New Business Manager / Manager Zespołu / Team Manager / Key Account Manager (1 rok)

  • Znajomość branży reklamowej - w tym online marketing / digital / interactive / social media / nowe media / e-pr jest warunkiem koniecznym (!) Wymagana jest też świadomość rynku reklamy internetowej, wiedza na temat zakupu mediów w Internecie, merytoryczne podstawy sprzedaży ofert w branży ONLINE MARKETING / DIGITAL / WOMM / PR & E-PR.

  • Silne nastawienie na cel i zarabianie dużych pieniędzy, znajomość technik sprzedaży i technik zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność, mobilność i duże zaangażowanie.

  • Znajomość języka angielskiego lub innego obcego.

Uwaga: W tej branży najważniejsze jest zaangażowanie i dynamiczna osobowość - te poparte nawet mniejszym doświadczeniem przy wsparciu agencji i jej zasobów mogą zdecydować o sukcesie kandydata, który rozwinie się we współpracy z firmą. Dlatego zapraszamy do aplikowania nie tylko doświadczonych managerów ale też ambitne osoby na stanowisku starszego specjalisty które chcą osiągnąć sukces i silnie do tego dążą - bazując na dotyczasowym doświadczeniu chcą rozwinąć go w naszej firmie do poziomu który zbuduje ich merytoryczny autorytet.

Prezentacja firmy

AGENCJA REKLAMOWA FULL SERVICE KRAKÓW WARSZAWA, KONSORCJUM GRUPA 365NET

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media