Key Account Manager w consultingu

KLS Partners

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Aktywne pozyskiwanie nowych oraz bieżący kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami;
• Monitorowanie dostępnych źródeł finansowania zwrotnego i bezzwrotnego (głównie z Funduszy UE) i
przygotowywanie ofert zw. z akwizycją kapitału na rzecz kontrahentów;
• Spotkania z klientami w terenie, prezentowanie ofert i prowadzenie negocjacji;
• Negocjowanie zakresów, zasad i warunków współpracy z kontrahentami;
• Zarządzanie i koordynacja projektów, ścisła i codzienna współpraca z pracownikami działu projektów
badawczych i inwestycyjnych oraz pozostałymi zespołami projektowymi;
• Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem projektów pod kątem organizacyjnym, merytorycznym i
finansowym, monitorowanie efektywności projektów i cykliczne raportowanie do zarządu;
• Opracowywanie działań promocyjnych, organizacja i udział w eventach;
• Identyfikowanie problemów oraz ryzyk i bieżące reagowanie.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie consultingowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Udział w realizacji ciekawych projektów,
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
• Dużą samodzielność działania,
• Dużą różnorodność wykonywanych zadań,
• Pracę w przyjaznej atmosferze ze zgranym zespołem,
• Telefon komórkowy oraz komputer do własnej dyspozycji, samochód do dyspozycji w razie potrzeby,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od efektów.

Wymagania

• minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem i relacjami z kontrahentami,
• znajomość problematyki pozyskiwania środków z Funduszy UE;
• bardzo wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
• skrupulatność i odpowiedzialność, pracowitość,
• dynamika w działaniu, umiejętność trafnego i szybkiego podejmowania decyzji,
• doskonała organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Doradztwo gospodarcze <br/> <br/>KLS Partners - Business Consulting od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Kadra zarządzająca