Key Account Manager (usługi IT)

Sales For

Warszawa, mazowieckie

Sales For

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest Firma z branży teleinformatycznej, zajmująca się kompleksową optymalizacją procesów biznesowych związanych z obszarem zarządzania infrastrukturą teleinformatyczną i jej wirtualizacją oraz bezpieczeństwem W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Manager Sprzedaży i Produktu.

Obowiązki:

  • Oferowanie usług informatycznych kompleksowej obsługi i outsourcingu oraz linii produktowych, oprogramowania i sprzętu IT,
  • Budowanie i utrzymywanie stałej i długofalowej relacji z klientami,
  • Odpowiedzialność za realizację sprzedaży wg. ustalonego targetu minimalnego.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie handlowe minimum 2-3 lata, w szczególności sprzedaży usług IT, w tym outsourcingu IT,
  • Wykształcenie min. policealne kierunkowe lub ze znajomością zagadnień IT,
  • Doświadczenie w kontaktach i pozyskiwaniu klientów korporacyjnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Samodzielne stanowisko,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i prowizja oraz dodatkowe bonusy).
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For