Key Account Manager - Tektura falista (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie potencjału obecnych Klientów firmy, oraz aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jednym z liderów w branży papierniczej w Polsce. Organizacja specjalizuje się w produkcji papieru, tektury, celulozy w czterech zakładach produkcyjnych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży w Polsce, poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko Key Account Managera.

Opis stanowiska

  • Współpraca i wspieranie działań sprzedażowych Zespołu Handlowego
  • Uczestniczenie w procesach wdrażania nowych produktów
  • Przygotowywanie kalkulacji kosztowych
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Prowadzenie administracji związanej ze współpracą z klientami
  • Przygotowywanie specyfikacji produktowych
  • Współpraca z działem obsługi klienta oraz działem konstrukcyjnym

Profil kandydata

  • min. 1-2 letnie doświadczenie zawodowe
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość MS Excel, Word, Power Point, Outlook
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum dobrym
  • chęć dalszego rozwijana się w strukturach sprzedażowych

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pełną wyzwań pracę, możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, kontakty międzynarodowe
  • szkolenia poszerzające i rozwijające kompetencje
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach sprzedaży
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page