key account manager (systemy teleinformatyczne)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, woj. pomorskie, pomorskie

 Dla naszego klienta, wiodącego integratora systemów teleinformatycznych w kraju, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 32368
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk, woj. pomorskie

Zakres obowiązków:
  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych
  • pozyskiwanie nowych projektów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • koordynacja całości prac związanych z procesem ofertowania
  • przygotowanie i negocjacje umów handlowych
  • aktywne uczestnictwo w konferencjach oraz spotkaniach branżowych
  • bieżąca analiza rynku oraz konkurencji
  • uczestniczenie w budowaniu lokalnej strategii sprzedaży firmy
  • współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi, w zakresie niezbędnym dla uzyskania właściwej  realizacji umowy
  • sporządzanie sprawozdań w formie i czasie uzgodnionym ze Zleceniodawcą, których przedmiotem jest stan wykonywania umowy

Oczekiwania:
  •  wykształcenie wyższe techniczne (informatyka/telekomunikacja, ewentualnie ekonomia)
  •  doświadczenie zdobyte w sprzedaży rozwiązań i usług informatycznych lub telekomunikacyjnych
  • znajomość specyfiki bieżących potrzeb w zakresie IT i telekomunikacji  w sektorze publicznym przedsiębiorstw i/lub operatorów telekomunikacyjnych
  • znajomość zagadnień przetargów publicznych
  • znajomość technik negocjacyjnych i prowadzenia rozmów handlowych
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną konwersację i korespondencję biznesową
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywanie relacji z Klientem
  • wysoka kultura osobista
  • wysoka jakość prezentacji – umiejętność prezentowania danych
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • komunikatywność
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • umowa dostosowana do preferencji kandydata
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)