Key Account Manager (stal nierdzewna)

Arche Consulting

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

• realizowanie celów sprzedażowych: pozyskiwanie nowych klientów, nowych zamówień,
• bezpośrednia obsługa klientów,
• przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji z klientami,
• nadzór nad powierzonymi dokumentami handlowymi,
• bieżąca obsługa aktualnych klientów,
• tworzenie raportów i analiz sprzedażowych.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – doświadczenie w sprzedaży wyrobów stalowych,
• umiejętności negocjacyjne,
• samodzielność w działaniu, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymywania stałych relacji z Klientami,
• znajomość Microsoft Office,
• prawo jazdy kat. B. – gotowość do pracy w terenie,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi