key account manager (rynek francuski)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży mięsnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41839
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • rozwój współpracy z kluczowymi klientami sieciowymi na terenie Polski w oparciu o produkty francuskie
  • realizacja określonych celów sprzedażowych,
  • zarządzanie działaniami wobec poszczególnych klientów kluczowych
  • monitorowanie działań konkurencji, poszukiwanie nowatorskich metod zwiększających efektywność sprzedaży
  • wprowadzenie nowych produktów na rynek.
  • odpowiedzialność za cały proces sprzedaży od momentu wyprodukowania we Francji aż po rozliczenie zakupu z klientem sieciowym w Polsce
  • budowanie reaicji zarówno z klientem zewnętrznym jak i wewnętrznym na różnych szczeblach organizacji

Oczekiwania:
  • doświadczenie w branży spożywczej, mile widziane w branży mięsnej
  • minium bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi sieciami handlowymi
  • znajomość specyfiki współpracy z rynkiem francuskim
  • wykształcenie minimum średnie
  • wysokie umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • zaangażowanie, orientacja na wynik, ambicja, uczciwość

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • niezbędne szkolenia produktowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)