Key Account Manager/Przedstawiciel handlowy

Advmedia Sp. z o.o.

05-090 Raszyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się drukarnia wielkoformatowa z okolic Warszawy zatrudni Przedstawiciela Handlowego.

Jeżeli wyróżniasz się wśród tłumu rzetelnością, uczciwością, odpowiedzialnością, dyscypliną, zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Jesteś lojalny posiadasz wysoką kulturą osobista i jesteś nastawiony na osiągnięcie celu to ta praca jest dla Ciebie

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
- bezpośredni i telefoniczny kontakt z Klientem
- przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji
- prowadzenie, aktualizacja i powiększanie bazy danych klientów
- rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań
- realizacja planów sprzedaży i obsługi klientów zgodnie z obowiązującymi standardami rynkowymi, zmierzającymi do maksymalizacji wyników
- analiza i planowanie działań sprzedażowych, współtworzenie oraz wdrażanie strategii marketingowej i cenowej produktów
- monitorowanie działań konkurencji
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
- raportowanie działań do przełożonego

Wymagania

od kandydatów oczekujemy:
- min. rocznego doświadczenia w pracy w drukarni lub agencji reklamowej
- bardzo dobrej znajomości branży poligraficznej, w szczególności druku wielkoformatowego/cyfrowego
- własne portfolio klientów adekwatne do możliwości technologicznych Pracodawcy
- wytrwałość w prowadzeniu negocjacji i dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
- silnej motywacji do pracy i nastawienia na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych
- znajomości technik sprzedaży oraz negocjacji
- samodzielności w pracy, kreatywności i zaangażowani
-- komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów z osobami na różnych szczeblach przedsiębiorstw i organizacji
- prawa jazdy kat. B
- minimum średniego wykształcenia

Oferujemy:

- stałą pensję podstawową i wysokie, motywujące premie sprzedażowe
- samochód służbowy
- telefon
- laptop
- szkolenia
- możliwości rozwoju kariery oraz pracę z ciekawym zespołem ludzi
- samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe
- udział w ciekawych projektach, możliwość kreowania rozwiązań sprzedażowych
- dobrą atmosferę pracy oraz partnerskie stosunki – na linii PRACOWNIK – PRACODAWCA
- po okresie próbnym umowa o pracę

Jeśli jesteś zainteresowany(a) pracą w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Advmedia Sp. z o.o. prześlij CV oraz list motywacyjny na adres mail
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Advmedia Sp. z o.o.- drukarnia wielkoformatowa z bogatym parkiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja