Key Account Manager- owoce i warzywa

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego klienta, międzynarodowej formy handlowej z branży spożywczej poszukujemy

Nr ref.: 42196
Praca stała
Lokalizacja: Mszczonów

Zakres obowiązków:
    • aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy (świeże owoce i warzywa) do sieci handlowych (sprzedaż krajowa)
    • aktywne poszukiwanie nowych klientów eksportowych
    • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych oraz realizację uzgodnień zawartych w umowach
    • bieżącą obsługę kontrahentów eksportowych
    • analizę konkurencji, rynków i produktów oraz przygotowywanie nowych kierunków ekspansji
    • poszukiwanie nowych dostawców krajowych i zagranicznych
    • udział w targach branżowych

                Oczekiwania:
                • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży świeżych owocow i warzyw
                • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu negocjacji handlowych
                • determinacji w realizacji zadań i celów oraz umiejętności pracy pod presją czasu
                • umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie
                • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość dodatkowego obcego języka będzie atutem)
                • czynne prawo jazdy

                Oferta:
                • pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
                • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doswiadczenia
                • wszystkie potrzebne do pracy narzędzia

                Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)