Key Account Manager - OTC

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w branży OTC lub/i FMCG do spółki farmaceutycznej (TOP 5 - OTC).

Doświadczenie we współpracy z największymi sieciami aptek jest warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka farmaceutyczna o stabilnej pozycji na rynku, lider produktów OTC. W związku z ciągłym rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów na stanowisko Key Account Managera.

Opis stanowiska

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i promowanie produktów OTC w całej Polsce.
  • Współpraca z największymi sieciami aptek.
  • Realizacja celów sprzedażowych u określonej grupy klientów na wyznaczonym terenie.
  • Budowanie świadomości i pozycji rekomendowanych produktów z portfolio firmy w środowisku farmaceutycznym i medycznym.
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.
  • Kreowanie wizerunku firmy.
  • Analiza i monitoring konkurencji.

Profil kandydata

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego w OTC lub Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG.
  • Doświadczenie we współpracy z największymi sieciami aptek - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w pracy z analizą danych, budżetem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
  • Wybitne umiejętności negocjacyjno-handlowe.
  • Otwartość i komunikatywność na wysokim poziomie, analityczne podejście.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office z wyszczególnieniem MS Excel - warunek konieczny.
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w środowisku sprzyjającym rozwojowi wiedzy i kariery zawodowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń
  • Możliwość pracy w TOP 5 firm farmaceutycznych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page