Key Account Manager na rynki zagraniczne

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Dla naszego klienta firmy z branży technicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

• Realizacja strategii sprzedażowej firmy oraz celów wyznaczonych przez Zarząd

• Rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami firmy oraz nawiązywanie kontaktów

z potencjalnymi partnerami

• Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy (w tym przygotowywanie umów) oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją

• Wdrażanie projektów zleconych przez klientów w ścisłej współpracy z działem konstrukcyjnym oraz produkcją

• Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, działań konkurencji oraz potencjalnych nowych rynków sprzedaży

• Przygotowywanie umów handlowych oraz koordynacja procesu ich realizacji

• Umacnianie pozycji i wizerunku firmy na rynku

• Sporządzanie raportów i analiz dotyczących wyników sprzedaży

• Reprezentowanie firmy na międzynarodowych wystawach i targach

Profil idealnego kandydata

• Wykształcenie wyższe (preferowany profil techniczny)

• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B, w branży o zbliżonym profilu produkcji, lub doświadczenie powiązane z doradztwem technicznym w obszarze sprzedaży

• Doświadczenie w kontaktach biznesowych z klientami międzynarodowymi

• Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów

• Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami

• Podstawowa wiedza techniczna z zakresu technologii wytwarzania i materiałoznawstwa oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej

• Biegła znajomość języka angielskiego

• Znajomość języka francuskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie B2 (umożliwiającą swobodną komunikacje)

• Znajomość pakietu MS Office (mile widziana znajomość narzędzi klasy ERP)

• Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji

• Duża samodzielność oraz inicjatywa w realizacji wyznaczonych zadań

• Gotowość do zagranicznych podróży służbowych

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

• Ciekawe projekty zawodowe

• Niezbędne narzędzia pracy

• Dodatkowe benefity

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.