Key Account Manager (meble luksusowe)

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w oferowaniu rozwiązań z zakresu aranżacji wnętrz, zajmująca się sprzedażą detaliczną jak i realizacją kompleksowych projektów w oparciu o własnych i współpracujących architektów poszukuje osoby na stanowisko: Key Account Manager. Nasz Klient posiada portfolio bezpośrednio importowanych produktów: meble luksusowe, oświetlenie oraz elementy dekoracyjne.

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie Klientów indywidualnych, biznesowych i pośredników, obszar działania: w 75 % Warszawa, cała Polska
- Budowanie relacji z Klientami
- Doradztwo z zakresu aranżacji wnętrz mieszkalnych, biur oraz różnego typu przestrzeni użyteczności publicznej
- Promowanie firmy jak i znaczących marek na zewnątrz
- Współpraca z architektami i osobami z branży
- Spotkania z zarządem
- Praca związana z realizacją postawionych celów jak i oceną: według ilości odbytych spotkań, poszerzaniem bazy Klientów
- Udział w targach

Oferujemy:

- Wynagrodzenie stałe + prowizja
- Różnorodne szkolenia (w tym zagraniczne)
- Narzędzia do pracy: samochód, telefon, laptop
- Pracę w kreatywnym zespole dla którego praca jest pasją

Wymagania

- Doświadczenie sprzedażowe, mile widziane na analogicznym stanowisku i branży
- Język angielski na poziomie zaawansowanym, poziom C1
- Umiejętność nawiązywania relacji
- Gotowość do podróżowania (Polska, zagranica)
- Nastawienie pro Klienckie oraz rozumienie potrzeb Klienta, szukanie najlepszych rozwiązań
- Dobra organizacja czasu pracy, podejście biznesowe
- Chęć założenia własnej działalności będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi