Key Account Manager (m/k)

Trenkwalder Polska

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • rozwijanie sieci biznesowej w całym kraju (tryb home office + aktywna sprzedaż),
  • identyfikacja nowych klientów na rynku FMCG (kanał nowoczesny i tradycyjny),
  • całościowe zarządzanie procesem sprzedaży,
  • podtrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy,
  • negocjacje handlowe i poszerzanie portfela klientów,
  • dbałość o prawidłową ekspozycję produktów,
  • realizacja działań promocyjnych i marketingowych w zakresie produktu u klienta,
  • tworzenie i prezentacja oferty firmy,
  • raportowanie.
Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • wykształcenie wyższe (najlepiej w dziedzinie biznesu, marketingu lub komunikacji),
  • min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży,
  • znajomość rynku FMCG (preferowana w zakresie dóbr luksusowych - napojów Premium),
  • doświadczenie w pracy z międzynarodowymi sieciami handlowymi,
  • silne zdolności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • znajomość i rozumienie procesu zarządzania produktem,
  • prawo jazdy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • forma zatrudnienia: działalność gospodarcza,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • narzędzia: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.