Opis stanowiska pracy

MAXTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Zakres obowiązków

• Realizacja strategicznych planów sprzedaży
• Opracowanie i realizacja strategii sprzedażowej
• Nadzór nad realizacją planowanego budżetu sprzedaży w przydzielonym segmencie rynku
• Badanie, analiza i monitorowanie rynków, w tym działań konkurencji
• Kierowanie zespołem, koordynowanie prac
• Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i partnerami
• Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży
• Reprezentowanie firmy na zewnątrz,
• Aktywne budowanie wizerunku firmy
• Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

• Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na rynku B2B w obszarze sprzedaży rozwiązań IT
• Udokumentowane sukcesy sprzedażowe w zakresie projektów handlowych,
• Umiejętność budowania relacji z kluczowym klientem na szczeblu zarządczym
• Umiejętność prowadzenia negocjacji
• Wysoka orientacja na sprzedaż i klienta
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Wysoka motywacja oraz nastawienie na osiąganie zamierzonych celów
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Dodatkowym atutem będzie znajomość wzorców projektowych oraz metodyk projektowych zwinnych (Scrum, Agile) i tradycyjnych (Prince2).

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management