Key Account Manager / Kierownik ds. kluczowych klientów

Sprint S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sprint jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych w kraju działającym od 1988 roku. Firma łączy kompetencje telekomunikacyjne z informatycznymi, co lokuje ją w segmencie szybko rozwijających się spółek najnowszych technologii. Siedziba główna firmy mieści się w Olsztynie, zaś oddziały w Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie, Szczecinie i Krakowie. Firma jest gotowa realizować usługi na terenie zarówno całego kraju, jak również Europy.

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych projektów sprzedażowych oraz obsługa kluczowych klientów
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji
  • koordynacja całości prac związanych z procesem ofertowania
  • przygotowanie i negocjowanie umów handlowych
  • ścisła współpraca z działami wsparcia technicznego i realizacji projektów
  • monitorowanie i raportowanie o stanie wykonania umów
  • aktywne uczestnictwo w konferencjach oraz spotkaniach branżowych
  • bieżąca analiza rynku oraz konkurencji
  • uczestniczenie w budowaniu lokalnej strategii sprzedaży firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka/Telekomunikacja/Energetyka lub pokrewne)
  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań i usług informatycznych lub telekomunikacyjnych, systemów niskoprądowych
  • znajomość specyfiki bieżących potrzeb w zakresie IT i telekomunikacji lub systemów niskoprądowych w sektorze publicznym, przedsiębiorstw i/lub operatorów telekomunikacyjnych
  • znajomość zagadnień dot. przetargów publicznych, technik negocjacyjnych oraz prowadzenia rozmów handlowych
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem
  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonego celu, dynamika w działaniu, dyspozycyjność
  • wysoka jakość prezentacji
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, komunikatywność
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy, miłą i przyjazną atmosferę współpracy z wysokiej klasy specjalistami w branży
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów sprzedaży.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 23 ust.1pkt1 ustawy z dn. 29 sierpnia 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Prezentacja firmy

www.sprint.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management