Key Account Manager- Inżynier sprzedaży w Dziale Ofertowania

Automationstechnik Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • kontakt z klientami i utrzymywanie pozytywnych relacji
  • analizę techniczną w celu przygotowywania ogólnych koncepcji maszyn i linii montażowych niezbędnych do opracowania wyceny
  • przygotowywanie wycen i ofert maszyn i linii montażowych
  • śledzenie statusu wysłanych ofert

Oczekiwania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki lub automatyki
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn, linii montażowych
  • znajomość oprogramowania 3D Inventor 2016 oraz Vault będzie dodatkowym atutem
  • znajomość Dyrektywy Maszynowej nr 2006/42/WE będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • perspektywy rozwoju i realizację ambicji zawodowych
  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet socjalny

Forma kontaktu:

CV, list motywacyjny prosimy kierować przez opcję "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Automationstechnik Sp. z o.o. jest zorientowanym na potrzeby Klienta pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji