Key Account Manager (HR)

Sales For

Warszawa, mazowieckie

Sales For

SALES FOR jest butikową, ale dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego z szerokim portfolio renomowanych klientów. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, posiadasz nowatorskie pomysły na poszukiwanie nowych Klientów i lubisz wyzwania dołącz do nas!

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie rozwiązań rekrutacyjnych,
  • Budowanie i utrzymywanie stałej i długofalowej relacji z Klientami,
  • Negocjacje, przygotowanie ofert, umów itp.,
  • Stała analiza działań konkurencji i otoczenia rynkowego.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług, najlepiej rozwiązań rekrutacyjnych poparte sukcesami,
  • Umiejętność negocjacji, asertywność i budowania relacji z klientem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia oraz podejmowania decyzji,
  • Umiejętność sprawnego organizowania i planowania pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Dynamizm w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i system prowizyjny,
  • Zatrudnienie w butikowej firmie doradczej, dynamizm w działaniu i brak zbędnych formalności,
  • W razie konieczności, możliwość wsparcia przy relokacji.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For