Key Account Manager / Handlowiec w dziale eksportu - Importer sprzętu AGD

Adler Sp. z o.o.

01-237 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (w mowie i piśmie) oraz bardzo dobrze zorganizowanej i systematycznej.

--bieżąca praca działu importu
-Aktywne pozyskiwanie nowych i opieka nad stałymi klientami firmy.
-Pomoc w przygotowaniu baz danych, zestawień, raportów.
-Współpraca z bankiem, agencjami celnymi, firmami transportowymi
-Rozsyłanie oferty za pomocą poczty mailowej.
-Wyjazdy służbowe, głównie targi międzynarodowe
-Poznanie specyfiki pracy w dziale Sprzedaży dynamicznie rozwijającej sie firmie.

Oferujemy:

-Czas pracy od poniedziałku do piątku.
-Atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + premia.
-Niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

korespondencja z zagranicznymi kontrahentami

wykształcenie minimum średnie
dobra znajomość języka angielskiego
umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
motywacja i zaangażowanie do pracy
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy pod presją czasu
dbanie o terminową realizację zamówień
tworzenie ofert i wycen w konsultacji z kierownikiem działu
analiza stanów magazynowych
wyjazdy na targi i ekspozycje zagranicą
Umiejętność biegłego poruszania się w środowisku Internetowym.
Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office.
dodatkowym atutem będzie znajomość produktów AGD

Prezentacja firmy

ADLER Europe Group to grupa marek ADLER EUROPE, CAMRY PREMIUM, M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management