Key Account Manager Food Service & Industry (B2B, HoReCa, Vending, Catering)

Trenkwalder

małopolskie, małopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

OBOWIĄZKI:

  • odpowiedzialność za segmenty rynku: B2B, HoReCa, Vending, Catering, niestandardowe kanały sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów krajowych i międzynarodowych w obszarze Food-Service, Industrial consumer, systemy gastronomiczne,
  • rozwój i wsparcie klientów krajowych,
  • współpraca z działem R&D w temacie rozwoju obecnych i nowych produktów,
  • raportowanie do centrali w Niemczech
  • współpraca z działem marketingu przy opracowywaniu i wdrożeniu strategii marketingowych,
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,
  • udział w targach branżowych w kraju i za granicą.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,
  • płynna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (język niemiecki jako dodatkowy atut),
  • praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie Food Service i w systemach gastronomicznych - warunek konieczny,
  • wykształcenie handlowe, ekonomiczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami,
  • komunikatywność,
  • asertywność,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),
  • pracę w systemie home office,
  • duża samodzielność w działaniu i decyzyjność,
  • realny wpływ na politykę firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza rekrutacyjnego. Prosimy o przesyłanie CV (w wersji edytowalnej) w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy