Key Account Manager ds. Opakowań - Przemysł - rekrutacja online

HRK S.A.

cała Polska , śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy będącej dostawcą opakowań do przemysłu poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager

Key Account Manager ds. Opakowań - PrzemysłMiejsce pracy: cała Polska

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów przemysłowych/ produkcyjnych
  • Długofalowe budowanie relacji
  • Realizowanie ustalonych celów sprzedażowych
  • Współpraca z centralą firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży opakowań do sektora przemysłowego preferowane Big Bag / FIBC
  • Znajomość specyfiki branży opakowań
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, komputer
  • Elastyczny czas pracy
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań opakowaniowych
  • Wyjazdy zagraniczne związane z uczestnictwem w targach i wystawach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.