key account manager ds. logistyki kontraktowej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Śląsk, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41666
Praca stała
Lokalizacja: Śląsk

Zakres obowiązków:
  • analiza rynku potencjalnych klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych korzystających z rozwiązań magazynowych
  • umawianie i prowadzenie spotkań, przygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy, budowanie długotrwałych relacji
  • analiza potrzeb klientów, dobór optymalnych rozwiązań w zakresie obsługi logistycznej
  • współpraca z działami operacyjnymi
  • realizacja planów sprzedaży w zakresie świadczonych usług
  • współtworzenie strategii handlowej firmy w obszarze logistyki kontraktowej
  • monitorowanie aktywności konkurencji

Oczekiwania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży logistycznej
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z logistyką kontraktową
  • bardzo dobra znajomość  języka angielskiego
  • komunikatywność, otwartość
  • silne zorientowania na cel i na klienta, umiejętność aktywnego słuchania, umiejętności analityczne
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych (teren całej Polski)

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)