Key Account Manager ds. Hurtu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Klientem HRK jest międzynarodowy, znany brand z kategorii alkoholowej.

Key Account Manager ds. HurtuMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • zarządzanie kluczowymi klientami hurtowymi firmy na poziomie centralnym (praca w dużej mierze w biurze, w mniejszej części w terenie)
  • wprowadzenie KAM-owskich standardów obsługi klienta
  • negocjowanie warunków handlowych
  • podpisywanie umów i dbanie o egzekucję ustaleń u dystrybutorów
  • bieżące monitorowanie sytuacji na rynku FMCG w kanale hurtowym
  • wykonywanie analiz, estymacji itp.

Idealny kandydat:

  • posiada kilkuletnie doświadczenie i obecnie pracuje w obsłudze dużych klientów hurtowych (koniecznie w branży FMCG - najmilej widziane doświadczenie w kategorii alkoholowej/napojowej)
  • ma doświadczenie w pracy na stanowisku Key Account Managera (także Junior KAM ds. hurtu / Local KAM)
  • doświadczenie w samodzielnym negocjowaniu umów dystrybucyjnych
  • wysokie umiejętności analityczne, doskonała znajomość matematyki handlowej
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe połączone z premią
  • niezbędne narzędzia pracy i wysokiej klasy auto służbowe
  • opieka medyczna i karnet sportowy
  • odpowiedzialność za dużą część biznesu, dające możliwość szybkiego i dynamicznego rozwoju kompetencji
  • możliwość pracy w firmie od lat znajdującej się w ścisłej czołówce w swojej kategorii
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.