Key Account Manager Drukarnia Reklamy Wizualnej

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Nawiązywanie kontaktów z Klientami;

• Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży dla Klientów Biznesowych;

• Budowanie długotrwałych relacji handlowych;

• Negocjacje handlowe i przygotowanie ofert;

• Komunikacja z działem produkcji;

• Dbanie o jakość ofert przesyłanych do Klientów.

Wymagania

Oczekiwania:

• Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży reklamy wizualnej;

• Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;

• Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami;

• Zaangażowanie w realizację założonych celów, uczciwość, odpowiedzialność i operatywność;

• Znajomość pakietu MS Office;

• Wykształcenie min. średnie;

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm z branży;

• Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę);

• Rozwój zawodowy poprzez udział w targach branżowych;

• Niezbędne narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie;

• Udział w szkoleniach;

• Pracę z produktami innowacyjnymi na skalę światową;

• Dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy;

• Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań;

• Stałe merytoryczne wsparcie;

• Przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management