Key Account Manager (branża TSL)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. KAM/076/KGŁ

Zadania:

  • Stałe poszukiwanie partnerów handlowych na terenie całej Polski
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • Reprezentowanie firmy
  • Pozyskiwanie zamówień dla firmy
  • Telefoniczne nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami
  • Regularne sporządzanie raportów
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Prowadzenie spotkań handlowych

Oferujemy

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Stałe i pewne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych globalnych firm logistycznych
  • Możliwość zdobywania wiedzy w zakresie nowoczesnej logistyki

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych - min. 5 lat
  • Znajomość standardów obsługi klienta i technik sprzedaży
  • Znajomość zagadnień w zakresie transportu międzynarodowego – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Asertywność i komunikatywność
  • Inicjatywa i samodzielność działania
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials