Key Account Manager (branża oświetleniowa)

Orienta Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego klienta, firmy dystrybuującej włoskie marki z sektora oświetleniowego, poszukujemy KEY ACCOUNT MANAGERA

Zakres obowiązków:
• Współpraca z klientami kluczowymi
• Budowanie i rozwój relacji z klientami
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
• Realizacja planów sprzedażowych
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Dbanie o jak najwyższą jakość obsługi klienta

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju kariery zawodowej
• Narzędzia niezbędne do pracy

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętności negocjacyjne
• Umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, zorientowanie na cel

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.