Key Account Manager - branża opakowań

Domino Polska Sp. z o.o.

cała Polska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się produkcją opakowań oraz etykiet dla wielu sektorów przemysłu. W związku z rozwojem struktur handlowych firma poszukuje osoby na stanowisko:

Key Account Manager w branży opakowań

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży opakowań oraz etykiet na powierzonym obszarze
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Zapewnianie wysokich standardów obsługi Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Bieżąca analiza sprzedaży

Oferta:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Stałe podnoszenie posiadanych kwalifikacji oraz szkolenia
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w młodym zespole

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży opakowań
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość rynku opakowań
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie home-office

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji