Key Account Manager Automotive & Tier1

Devire

Katowice, śląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Katowice

Naszym Klientem jest firma o profilu produkcyjnym, oferująca zaawansowane technologicznie produkty z zakresu automatyki przemysłowej. W zawiązku z rozwojem struktur handlowych firmy, szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Key Account Managera Automotive Tier 1.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji handlowych z obecnymi Klientami firmy (sektor Automotive - Tier1) w podległym regionie (Polska południowa i centralna).
  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych.
  • Doradztwo techniczne pod kątem doboru produktów.
  • Bieżący monitoring rynku (nowe inwestycje) oraz analiza działań konkurencji.
  • Realizacja ustalnego planu sprzedażowego.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
  • Zadaniowy czas pracy.
  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektronika).
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie z branży technicznej/przemysłowej/w sektorze B2B.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (poziom B2).
  • Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z Klientami.
  • Wysoka kultura osobista.
Devire Devire Devire Devire