Key account manager (Branża KEP i E-commerce)

Grupa Znatury Sp. z o.o.

40-226 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

O firmie:
Realizujemy własne projekty z zakresu eCommerce i logistyki. Nasze przesyłki docierają do 232 krajów na świecie. Wspieramy przedsięwzięcia prospołeczne np. Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Pracujemy w oparciu o systemy typu Lean / Agile.

Zakres obowiązków:
• realizacja strategii sprzedaży poprzez współpracę z kluczowymi Klientami
• współpraca z obecnymi Klientami i aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
• tworzenie sieci kontaktów z klientami, budowanie z nimi długofalowych relacji
• analiza potrzeb i potencjału Klientów
• budowanie silnej pozycji produktu i firmy na rynku
• umiejętność prowadzenia spotkań sprzedażowych - prezentacje, rozmowy handlowe
• finalizacja kontraktów i realizacja planów sprzedaży
• wypełnianie planu sprzedaży
• przygotowanie oferty handlowej dla Klientów

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w tym motywujący system premiowy
• możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowi ku
• jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego
• grupowe ubezpieczenie ING
• możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie, karta sportowa OK system lub Multisport)

Wymagania

Oczekiwania:
• doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług do Klientów Biznesowych
• umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i budowania długotrwałych relacji
• doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne, rozumienie potrzeb Klienta
• biegła znajomość obsługi MS Office, w tym arkusza Excel
• samodzielność, inicjatywa i wytrwałości w działaniu
• umiejętność analitycznego myślenia
• zdolność szybkiego uczenia się
• dobra organizacja pracy
• prawo jazdy kat. B
• wykształcenie min. średnie
• doświadczenie w branży KEP, będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Realizujemy własne projekty internetowe z zakresu ecommerce i log... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców