Key Account Manager (branża elektroniczna)

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla dynamicznie rozwijającej się firmy, dystrybutora z branży elektronicznej zajmującego się sprzedażą hurtową sprzętu znanych marek poszukujemy doświadczonego i zorientowanego na cel Key Account Managera.

Nr referencyjny

RTV/03/2014

Lokalizacja

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie stałych kontaktów (hurtownie elektroniczne)
  • Sprzedaż produktów RTV (komputery, telefony, telewizory itp.)
  • Osiąganie wyników sprzedażowych zgodnych z ustaleniami
  • Praca stacjonarna i w terenie (cała Polska)
  • Raportowanie do przełożonego

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość branży zajmującej się sprzętem elektronicznym
  • Wiedza z zakresu elektroniki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Prawo jazdy kategorii B (wymagany własny samochód na początku współpracy)
  • Samodzielność oraz dynamizm w działaniu
  • Silne zorientowanie na cel

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w tworzeniu i rozwijaniu firmy
  • Umowę o pracę + prowizja
  • Narzędzia do pracy: telefon, laptop
  • Nieograniczone perspektywy rozwoju

Wraz z CV prosimy o przesłanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Nr licencji 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management