Key Account Manager AIR&SEA FREIGHT

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta międzynarodowego operatora logistycznego oferującego kompleksowy zakres usług transportów drogowych, morskich, lotniczych, kolejowych, odpraw celnych i magazynowania poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Managera (w produktach morsko-lotniczych) Lokalizacja: Warszawa woj. Mazowieckie

Twoje zadania:

  • Monitoring rynku, monitoring branżowy, wyszukiwanie szans rozwojowych
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów (usługi transportów morsko-lotniczych)
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwijanie relacji biznesowo-handlowych
  • Przygotowanie rozwiązań transportowych, ofert
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz w zakresie prawno-formalnych warunków realizacji umów
  • Finalizacja kontraktów
  • Współpraca z działem operacyjnym, udział w implementacji kontraktów, opieka handlowa
  • Raportowanie w kierunku przełożonego
  • Chęć dalszego rozwoju w strukturach organizacji

Doświadczenie:

  • 3 letnie doświadczenie w branży, w sprzedaży usług frachtu morskiego i/lub lotniczego
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • Znajomość obsługi komputera Pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego - umożliwiająca realizowanie codziennych procesów biznesowych w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i prowizje produktowe
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Współpracę z silnym działem operacyjnym
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Samodzielność i swobodę działania w ramach powierzonych zadań
  • Niezbędne narzędzia oraz samochód
  • Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

CV powinno zawierać klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231 Oferta dotyczy zatrudnienia stałego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.